Wystawa fotografii Kamila Cichonia podczas X-lecia Szkoły Zespołów w Ostrzeszowie.

Serdecznie zapraszamy na koncert X-lecia Szkoły Zespołów w Ostrzeszowie podczas którego nastąpi otwarcie wystawy Kamila Cichonia.

20 maja (niedziela), godz 15.00
Kinoteatr Piast Ostrzeszów

Fotografuję występy ostrzeszowskich muzyków od wielu lat. Już w czasie uczęszczania do szkoły średniej swoim pierwszym aparatem utrwalałem wszystkie występy Foomixu (Szkolnej kapeli prowadzonej przez Adama Fularę). Byłem zachwycony słuchaniem każdej muzyki na żywo! Po wielu latach odważyłem się podjąć naukę gry na instrumencie, co – o dziwo – pozwoliło mi wykonywać jeszcze lepsze fotografie.
Całkowite zrozumienie osoby, którą fotografuję, bardzo pomaga w uchwyceniu tych wyjątkowych momentów, jakie utrwalam na moich obrazach.

Wystawa jest częścią wydarzenia X-lecia Szkoły Zespołów w Ostrzeszowie. Przedstawia ostrzeszowskich muzyków, wokalistów występujących podczas licznych koncertów oraz jam sessions.

Kamil Cichoń – fotograf urodzony w 1989 roku. Mieszka w Parzynowie koło Ostrzeszowa.
Absolwent Wrocławskiej Szkoły Fotografii AFA (2011). Członek stowarzyszenia Wieża ROD 1916 oraz CWINT. Ceni fotografię analogową. Jest twórcą wystaw indywidualnych oraz uczestnikiem wielu wystaw zbiorowych. Swoją twórczość pokazuje również w formie publikacji oraz filmu. Na co dzień zajmuje się fotografią ślubną.